جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱

ایر سئول پرواز به 10 مقصد بین المللی را آغاز کرد

هواپیمای کره ای

هواپیمایی ایر سئول نخستین پرواز خود را در یک مسیر هوایی بین المللی تجربه کرد. این شرکت هواپیمایی کره ای اعلام کرد نخستین پرواز بین المللی را روز هفتم اکتبر در مسیر هوایی اینچئون-تاکاماتسو انجام داده است. شهر تاکاماتسو در حوزه مرکزی کاگاوا، در جزیره شیکوکوی ژاپن واقع شده است.

به گزارش سایت  سئول تهران به نقل از وب سایت روزنامه هانک یونگ (روزنامه اقتصادی کره جنوبی) ایر سئول روز هشتم اکتبر همچنین پروازهایی به شیزوکوا و سیم ریپ در کامبوج خواهد داشت.در پی آن، پرواز به مقصد ناگازاکی در روز هجدهم اکتبر، هیرشیما در 20 اکتبر، کوتا کینابالو و ماکائو در 22 اکتبر، یوناگو در 23 اکتبر، تویاما در 31 اکتبر و یوبه در 29 نوامبر انجام خواهد شد.

از بین پروازهای فوق، هفت مقصد ژاپنی شامل تاکاماتسو، شیزوکوا، ناگازاکی، هیروشیما، یوناگو، تویاما و یوبه، شهرهایی هستند که برای نخستین بار یک شرکت هواپیمایی کره ای به آنها پرواز می کند.

لیو گوانگ هی، مدیر ایر سئول گفت: "پس از عملکرد موفق در خطوط داخلی کره، ما سرانجام توانستیم پروازهای بین المللی خود را آغاز کنیم. ما تلاش خواهیم کرد تا امنیت پروازها را بهبود بخشیم و به یک هواپیمایی محبوب مسافران بین المللی تبدیل شویم."

به گزارش سایت  سئول تهران ، ایر سئول، یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت و از زیرمجموعه های آسیانا ایرلاینز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.