جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵

تامین 3500 تاکسی توسط هیوندای برای سنگاپور

خودرو

کمپانی خودروسازی هیوندای موتور، 3500 دستگاه تاکسی آی 40 برای بزرگترین شرکت تاکسیرانی سنگاپور تامین می کند.

به گزارش سایت سئول تهران به نقل از روزنامه اقتصادی هانکیونگ با این قرارداد، هیوندای قادر خواهد بود تا برای هشتمین سال متوالی جایگاه نخست خود را در بازار تاکسی های سنگاپور حفظ کند. چانگ ون شین، رئیس واحد فروش خارجی هیوندای موتور در روز 6 اکتبر این قرارداد را با روسای کمپانی تاکسیرانی کامفورت دل.گرو امضا کرد.

تامین تاکسی برای شرکت تاکسیرانی کامفورت دل.گروی سنگاپور از سوی هیوندای موتور، از سال 2007 و با فروش خودروهای سوناتا NF آغاز شده است. بر اساس آخرین قرارداد، هیوندای 3500 دستگاه تاکسی سدان مدل آی چهل را برای شرکت مذکور تامین خواهد کرد.

تا پایان ماه ژوئن امسال، در مجموع 28.193 تاکسی در سنگاپور تردد داشته اند. از این تعداد، 59 درصد معادل 16.508 دستگاه تاکسی، ساخت کمپانی هیوندای بوده اند. تاکسی های ساخت هیوندای در سنگاپور شامل مدل های سوناتا ان.اف، هیوندای آی سی و هیوندای آی چهل بوده است.

از سال 2010 تا کنون، جایگاه نخست بازار تاکسی های سنگاپور در اختیار شرکت هیوندای بوده است.

یکی از مقامات هیوندای موتور گفت: "حفظ بیشترین سهم از بازار تاکسی در شهری که سالانه پذیرای بیش از 15 میلیون گردشگر است، روشی موثر در تبلیغ و معرفی شرکت هیوندای است."

به گزارش سایت سئول تهران ،هیوندای موتور، برای یکی دیگر از شرکت های تاکسیرانی سنگاپور به نام پرمیر نیز تاکسی های مدل آی.سی تامین می کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.